o nas

slider o nas 1

BAMUU

Stworzyliśmy sklep z myślą o Klientach potrzebujących pewnego i trwałego rozwiązania problemu.

Posiadamy w swoim asortymencie środki do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni a także, detoksykacji, dezynfekcji i ochrony oraz pielęgnacji organizmu.

Stawiamy na produkty związane z nanotechnologią. To dzięki niej powstają nanocząstki srebra,
złota i miedzi w nano-rozmiarach. To znaczy, że powierzchnia ich oddziaływania
na mikroorganizmy jest olbrzymia, a tym samym większa i skuteczniejsza.

Preparaty lecznicze z metalami szlachetnymi, w postaci nanocząsteczek działają dobroczynnie na organizm człowieka. Mają one niezwykłe właściwości antybakteryjne, antywirusowe , przeciwgrzybiczne i są bardzo skuteczne.

Nowoczesne technologie ułatwiają zwykłe czynności. Preparaty do dezynfekcji powierzchni z molekułami srebra, skracają czas pracy a wydłużają czas antyseptycznego działania. Nanocząstki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię i uniemożliwiają namnażanie się mikroorganizmów.

Warto postawić na innowacyjne rozwiązania!

W naszym sklepie oferujemy produkty „sprawdzone”, „przetestowane” czyli znamy ich działanie, możliwości, jakość i efekty…dlatego możemy spokojnie odpowiadać na wszystkie pytania. Wiemy
co sprzedajemy.

Zależy nam na Klientach… na Tobie… na nas… dlatego chcemy aby wszystko było proste, przejrzyste i prawdziwe czyli 3xP!

Nanotechnologia, nanosrebro to nasz skuteczny i pomocny arsenał stosowany  w życiu od wielu lat… dlatego pragniemy polecać właśnie takie produkty!

O nano produktach, gdzie je wykorzystujemy i jak, gdzie można ich użyć, piszemy na naszym blogu, Facebooku i Instagramie.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.